LKF - Latvijas karate federacija

LATVIJAS KARATĒ FEDERĀCIJA

IR TIESĪBAS VADĪT KARATĒ LATVIJĀ, KĀ ARĪ PĀRSTĀVĒT VALSTI WKF

EKF - European Karate Federation WKF - World Karate Federation

Slavas zāle

Šeit varat iepazīties ar Latvijas Karatē federācijas titulētajiem sportistiem un viņu rezultātiem.

Kalvis Kalniņš

2nd place 2021 56th EKF European Senior Karate Championships (CRO)
2nd place 2021 Premier League - Lisbon (PRT)
1st place 2019 The 2nd European Games (BLR)
3rd place 2019 Premier League Moscow (RUS)
3rd place 2018 3rd 2018 Premier League Dubai (UAE)
3rd place 2018 53rd EKF Senior Championships (SRB)
5th place 2018 24th World Senior Karate Championships (ESP)
2nd place 2017 Premier League – Rotterdam (NED)
1st place 2017 52nd EKF Senior Championships (TUR)
5th place 2016 51st EKF Senior Championships (FRA)
3rd place 2014 Premier League – Hanau (GER)
1st place 2014 Premier League – Grand Final – Salzburg (AUT)
3rd place 2013 Premier League Dordrecht 2013 (NED)
3rd place 2013 48th European Senior Karate Championships (HUN)
2nd place 2013 Premier League - Istanbul (TUR)
2nd place 2013 Premier League - Frankfurt / Hanau (GER)
2nd place 2013 Sportaccord World Combat Games (RUS)
2nd place 2012 47th European Senior Karate Championships (ESP)
1st place 2012 Premier League Turkey (TUR)
1st place 2012 Premier League Hanau (GER)
1st place 2012 Premier League Salzburg (AUT)
3rd place 2010 20th World Senior Karate Championships (SRB)
1st place 2009 36th EKF Junior Karate Championships (FRA)
2nd place 2009 6th World Junior Karate Championships (MAR)
3rd place 2008 35th European Cadet Karate Championships (ITA)
2nd place 2007 5th World Cadet Karate Championships (TUR)

Ruslans Sadikovs

5th place 2018 53rd EKF Senior Championships (SRB)
5th place 2017 52nd EKF Senior Championships (TUR)
3rd place 2015 50th EKF Senior Championships (TUR)
3rd place 2014 Premier League – Paris (FRA)
5th place 2014 Premier League – Istanbul (TUR)
1st place 2014 Premier League – Grand Final – Salzburg (AUT)
3rd place 2012 Premier League Nederlands (NED)
5th place 2012 Premier League Turkey (TUR)
5th place 2011 46th European Karate Senior Championships (SUI)
2nd place 2010 Premier League – Paris (FRA)
5th place 2008 43rd European Karate Senior Championships (EST)
2nd place 2007 5th World Junior Karate Championships (TUR)
5th place 2005 4th World Cadet Karate Championships (CYP)

Mārtiņš Vizulis

3rd place 2018 PARA-KARATE 53rd EKF Senior Championships (Blind & Visually Impaired) (SRB)

Nikolajs Bodrovs

5th place 2011 38th European Junior Karate Championships
2nd place 2011 7th World Junior Karate Championships
1st place 2010 8th European Team Kumite Regions Championships

Viktorija Rezajeva

2nd place 2015 Premier League – Istanbul (TUR)
5th place 2014 Premier League – Paris 2014 (FRA)
5th place 2014 41st European Karate Championship U21 (POR)
1st place 2013 40th EKF Junior&Cadet Karate Championships (TUR)
5th place 2013 Premier League Tyumen 2013 (RUS)
2nd place 2011 38th EKF Junior&Cadet Karate Championships (SRB)
5th place 2009 6th World Junior&Cadet Karate Championships (MAR)

Arturs Stepanovs

2nd place 2019 Karate1 Youth League - Limassol 2019, Limassol (CYP)
2nd place 2019 11th World Cadet Karate Championships Santiago (CHL)
2nd place 2018 Karate1 Youth League - Umag 2018, Umag (CRO)
5th place 2018 45th European Cadet Championships Sochi (RUS)

Artjoms Jermolajevs

3rd place 2020 47th European Cadet Karate Championships (HUN)
1st place 2019 46th European Cadet Karate Championships (DEN)

Kristīne Vīča

7th place 2019 54TH EKF SENIOR CHAMPIONSHIPS - GUADALAJARA (ESP)
3rd place 2017 44th European Junior Karate Championships

Leons Gaiduks

2nd place 2019 46th European Cadet Karate Championships (DEN)
3rd place 2018 45th European Cadet Karate Championships (RUS)

Alita Popova

3rd place 2019 46th European Cadet Karate Championships (DEN)

Davis Sprinģis

1st place 2012 39th European Junior Karate Championships
1st place 2010 8th European Team Kumite Regions Championships

Amirans Kavtaradze

3rd place 2005 32th European Junior Karate Championships

Krists Kalniņs

2nd place 2007 34th European Junior Karate Championships

Jānis Koroļkovs

5th place 2013 40th European Junior Karate Championships
5th place 2010 37th European Cadet Karate Championships
1st place 2010 8th European Team Kumite Regions Championships

Jānis Murmanis

5th place 2012 39th European U21 Karate Championships
1st place 2010 8th European Team Kumite Regions Championships

Jurijs Nemčenko

1st place 2010 8th European Team Kumite Regions Championships

Andrejs Ozerovs

3rd place 2006 33th European Junior Karate Championships